Griovimo darbai

Griovimo darbai Kaune

Planuojant kapitalinį būsto remontą, renovaciją, keičiant patalpų išplanavimą, reikalingi įvairūs darbai: senų baldų išnešimas, išvežimas, sanitarinio mazgo tvarkymas, seno wc, vonios ar kriauklės demontavimas, utilizavimas. Senų vamzdynų demontavimas.  Griovimo darbai: buto sienų griovimas, grindų ar plytelių ardymas, senų tapetų nuo sienų nulupimas, senų dažų nušveitimas ir pan.

Galime Jums padėti. Atliekame sienų, grindų ardymo ir visus kitus reikalingus griovimo darbus Kaune bei Kauno rajone.  Išvežame senus baldus, duris ir kitas nereikalingas medžiagas iš jūsų patalpų.

Mes – patyrusi komanda: greitai atsakysime į užklausą, suteiksime kokybiškas griovimo ir kitas paslaugas Jums palankiomis kainomis.

griovimas7

Visi griovimo darbai vienoje vietoje

Savo klientams teikiame šias paslaugas:

 • Griovimas: išorinių ir vidinių sienų, kapitalinių konstrukcijų, sanitarinių mazgų griovimas.
 • Ardymo darbai: medinių grindų ardymas, senų dažų nugramdymas, tapetų nulupimas, langų, durų ir kitų konstrukcijų demontavimas. Senų plyelių ardymas.
 • Kiti tvarkymo darbai: buitinės technikos, senų baldų išvežimas.

Po atliktų darbų sutvarkome aplinką: išsivežame visas šiukšles, iššluojame.

Taip pat galime padėti ir pakonsultuoti kitais statybos darbų klausimais.

Susisiekite telefonu +370 674 21806 arba
el. paštu: statybukomanda@gmai.com rasime sprendimą!


griovimas6

3 dalykai, kuriuos būtina žinoti apie griovimo darbus

1. Griovimas reikalauja profesionalių žinių.

Net ir iš pažiūros nesudėtingų griovimo darbų nerekomenduojama atlikti savo jėgomis. Praktika rodo, kad atliekant net mažos apimties griovimo darbus, būtina tiksliai žinoti pagrindines pastato konstrukcijas, nešančias sienas, turėti pažangią techniką ir išmanyti griaunamo objekto medžiagas, technines savybes. Bet kokią griovimo užduotį greitai ir Jums palankiomis sąlygomis atliks UAB „Statybų komanda”.

2. Svarbu atsižvelgti į konstrukciją.

Griovimo paslaugas teikiame objektams, kurių pagrindinė sudedamoji konstrukcijos dalis yra plytos, akmuo, betonas, mediena, gipskartonio plokštės, putplastis ir pan. Tai savo tvirtumu ir kitomis savybėmis labai skirtingos medžiagos, kurias griaunant būtina parinkti joms tinkamiausią metodą ir įrankius.

3. Darbai vien tik griovimu neužsibaigia.

Įvairių konstrukcijų, grindų, sienų griovimas – svarbi užduotis. Tačiau ją atlikus, būtina pasirūpinti saugiu aplinkos tvarkymu, kad nebūtų padaryta žala Jums, Jūsų būstui ar gamtai. Kreipkitės į specialistus, kurie atlieka šiukšlių, statybinių atliekų, baldų išvežimą iš teritorijos ir pasirūpina saugiu jų utilizavimu. Tą padaryti galime mes – UAB „Statybų komanda”. Laikomės įsipareigojimų klientams, darbų kokybei ir aplinkai!

griovimas8

Griovimo darbai: geros kainos garantija

Puikiai suprantame, kad paslaugų kaina yra ne mažiau svarbi už kokybę. „Kiek kainuoja griovimo darbai?“ yra vienas dažniausių mūsų komandai užduodamų klausimų. Kainą nustatome individualiai, atsižvelgę į tokius veiksnius, kaip:

 • darbų pobūdis ir apimtis;
 • griaunamų sienų, ardomų grindų ar kito paviršiaus storis bei sudėtis (gipsas, betonas, plytos ir pan.);
 • papildomi tvarkymo darbai – ar reikalingas šiukšlių, baldų išvežimas ir pan.

Užtikriname: paslaugas suteiksime palankiomis kainomis. Pasiūlysime sprendimą kiekvienam, pagal poreikius ir galimybes. Kviečiame susisiekti jau šiandien: įvertinsime Jūsų situaciją ir pateiksime kainos pasiūlymą. Griovimo darbai Kaune – tai kainos ir kokybės santykis, kuris pranoksta lūkesčius!

Kodėl griovimą verta patikėti mums?

Esame Jūsų verta komanda. Štai kodėl:

 • Žinios ir kvalifikacija. Puikiai suprantame, kad griovimo ir ardymo darbams būtinos profesionalios žinios ir kompetencijos. Patikėję šias užduotis mums, galėsite būti ramūs dėl kokybės. Tai sienų griovimas, medinių grindų ardymas ir kitos paslaugos be papildomo galvos skausmo Jums!
 • Visa reikalinga įranga. Turime modernią, saugią ir tikslią techniką, kuri padeda atlikti net sudėtingiausius, ypatingo atsargumo ir kruopštumo reikalaujančius griovimo darbus. Nuo kūjų ir plaktukų iki ratinių buldozerių.
 • Saugumui – aukščiausias prioritetas. Rūpinamės savo komandos, Jūsų ir gamtos saugumu. Užtikriname, kad griovimo darbai Kaune atliekami itin atsargiai, naudojantis pažangiausia įranga ir laikantis visų saugumo reikalavimų. Atlikus darbus, nenukenčia nei žmonės, nei gamta!
 • Visos paslaugos vienoje vietoje. Rūpinamės ne tik griovimo darbais. Grindų ir senų plytelių ardymas, tapetų nulupimas, dažų grandymas, senų baldų išvežimas ir dar daugiau – padėsime Jums atliekant visus su ardymu ir aplinkos tvarkymu susijusius darbus!
 • Po savęs nieko nepaliekame. Griovimo darbai yra daug atsakomybės reikalaujantis procesas, po kurio teritorija dažnai lieka netvarkinga. Tokios Jums tikrai nepaliksime: išvežame šiukšles, išplauname ir iššluojame patalpas ir pasirūpiname kitais tvarkymo darbais.
 • Rūpinamės gamtos apsauga. Po griovimo, ardymo likęs laužas – statybinės atliekos, seni baldai ir technika bei kitos šiukšlės – yra saugiai perdirbami ir utilizuojami, kad nepakenktų aplinkai.
 • Nemokama konsultacija. Vis dar svarstote, o gal turite papildomų klausimų? Kviečiame susisiekti su mūsų specialistais ir pasikonsultuoti dėl griovimo bei kitų darbų. Atsakysime į rūpimus klausimus, pasiūlysime pagalbą itin patrauklia kaina!

Susisiekite!