Straipsniai

Apdailos darbai. Įvadas

Kambarių, butų, namų ir kitų patalpų apdaila turi daug sudedamųjų dalių.  Į apdailą įeina ne tik sienų, lubų dažymas, bet ir kiti paruošiamieji darbai. Tokie kaip: griovimas, sienų lyginimas, elektros instaliacijos išvedžiojimas, rozečių montavimas, santechnikos montavimas ir daugelis kitų plika akimi ne visada matomų darbų.

Apdailos darbai  reikalauja presciziškumo , kruopštumo ir atidaus darbo.  Net ir nedidelė ar maža klaida gali sukelti  matomų problemų ir sugadinti bendra foną.  Dažniausiai į apdailos darbus įeina šie darbai: sienų ir lubų lyginimas, tinkavimasdažymas, gruntavimas, plytelių klijavimas, hidroizoliacijos tepimas. Pastaruosius darbus praktiškai reikia atlikti visuose remontuojamuose butuose ar namuose.  Taip pat dažnai tenka sumontuoti duris su staktomis, rečiau tapetuoti. Savaime suprantama, kad išdažius naujai patalpas rekomenduotina susistatyti ir naujas rozetes, bei jungtukus. Atlikus apdailos darbus, dažnai klientas perka ir naujus baldus.

Kadangi dažnai tenka remontuoti senos sovietinės statybos butus juose apdailos darbai yra sudėtingi, nes tiek sienos tiek grindys nėra lygios. Grindų dangai lietuviai dažniausiai naudoją laminatą. Tam, kad laminatas susiklotų lygiai ir gražiai reikalingas lygus pagrindas . Grindų lygumą dažniausiai išgauname betonuodami grindis ar pildami išlyginamąjį sluoksnį.  Vėliau ant minkšto specialaus pakloto dedame laminatą.

KĄ REIKĖTU ŽINOTI PRADEDANT BŪSTO REMONTĄ?

Visų pirma reikėtu realiai įsivertinti savo finansines galimybes ir nepulti  galbūt pirkti pačių brangiausių medžiagų.  Dviejų kambarių buto remontas su medžiagomis neturėtu viršyti 4000 eurų sumos.  Kaip kada pasitaiko klientų kurie yra itin smulkmeniški ir reikalauja idealaus sienų lygumo, stačių kampų suvedimų ir kitų naujiems statomiems butams būdingų įmantrybių. Mano galva ne visada šios įmantrybės yra būtinos , o jų atlikimas kainuoja papildomus kaštus, nors bendras vizualus rezultatas atrodo labai panašiai.

Aš patarčiau samdyti veikiančias UAB statuso įmones. Nes jos yra įstatymiškai atsakingos už darbų kokybę ir privalo suteikti garantiją. Tiksliau kalbant tai daugelis jų padarytų darbų privalo tarnauti 2-5 metus. Visai neimčiau nepažįstamu pavienių dirbančių asmenų , kurie skelbiasi specialistais apdailos darbų srityje. Nebent tik tuos kuriuos rekomenduoja patikimi žmonės.  Bet žinokit, net ir patys geriausi daro klaidų.  Kaip ten bebūtų pavieniai dirbantys asmenys su verslo liudijimu nebūtinai jums suteiks garantija ir jei vonioje suklijuotos plytelės atšoks susirasti kas jas klijavo ar išsireikalauti gražinti pinigus gali ir nepavykti.

Mūsų įmonė atlieka apdailos darbus Kaune. Stengiamės visada klientui pasiūlyti optimalų kainos ir kokybės santykį. Dirbame su geros kokybės medžiagomis. Savo darbams suteikiame garantiją. Stengiamės turėti ir išlaikyti kuo aukštesnės kvalifikacijos meistrus ir darbuotojus.  Mėgstame gauti rekomendacijas , atsiliepimus už kokybiškai ir gražiai atlikta darbą.